Název a popis oznámení
Datum

Zahrada Věžky pořádá v termínu 28. 4. – 2. 5. Farmářské a zahradnické trhy ve Věžkách u Kroměříže. Připraveni jsou zahradníci se svými bylinkami, balkonovkami, trvalkami, ovocnými i okrasnými stromky. Pekaři a cukráři předvedou to nejlepší ze své výroby. Pro milovníky slaných pochutin jsou připraveny klobásy, paštiky i sýry a mnoho dalšího. Otevřeno je od 9 […]

Oznamujeme, že v  naší obci na prostranství před nákupním střediskem probíhá  od  15.4.2021, 16.00 hodin, svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu.   Odpad rozdělujte do kontejnerů dle druhu – kontejnery budou označeny cedulemi.  V místní části Pulčín budou kontejnery na velkoobjemový a nebezpečný odpad přistaveny v sobotu 17.dubna 2021 kolem osmé hodiny ranní. Kontejnery budou odvezeny v […]

2021-04-14 12:04

Firma Pila Mikéska přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici dělník v dřevovýrobě – provozovna ve Valašské Senici č.p. 178. Nástup možný ihned. Informace na tel. čísle 731 187 057 nebo osobně.      

Oznamujeme, že 3. května 2021 bude budova OSSZ Vsetín, Mostecká 303, z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřena, v provozu nebude ani telefonní spojení.  

MUDr. Libor Sokola, praktický lékař v Horní Lidči, oznamuje, že ve čtvrtek 15. dubna 2021 nebude ordinovat, zastupovat jej bude MUDr. Lukáš Musil.      

MUDr. Lukáš Musil oznamuje, že ve čtvrtek  1.dubna 2021 nebude ordinovat, zastupovat jej bude MUDr. Libor Sokola.  

Vedoucí pošty oznamuje změnu výplatních termínů důchodů. Důchody splatné 2. dne v měsíci se budou vyplácet již ve čtvrtek 1. dubna 2021 a důchody splatné 4. a 6. dne v měsíci se budou vyplácet až v úterý 6. dubna 2021.    

Příjem žádostí o přijetí k povinné školní docházce proběhne od 1. dubna do 30. dubna 2021. Více informací naleznete v přiloženém informačním letáku ..

Sčítání 2021 začíná o půlnoci z 26.3. na 27.3.2021. V první fázi má každý možnost sečíst se online prostřednictvím elektronického formuláře na webu www.scitani.cz nebo v mobilní aplikaci Sčítání21 na Google Play nebo App Store. Kdo se nesečte online, má zákonnou povinnost o 17.4.2021  do 11.5.2021 vyplnit a odevzdat listinný sčítací formulář.

Obec Horní Lideč vyhlásilo výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent stavebního úřadu.

Poradci občanské poradny Vsetín jsou připraveni poskytnout všem občanům bezplatné odborné poradenství v těchto oblastech: Sociální pomoc a dávky, zdravotní a sociální pojištění Trestní právo, občanské a soudní řízení Pracovněprávní vztahy a zaměstnanost Majetkoprávní vztahy a dědictví Rodina a mezilidské vztahy Spotřebitelské poradenství Dluhy Bydlení   Občanská poradna Vsetín má své stálé pobočky ve Velkých Karlovicích, […]

Diakonie Vsetín naléhavě hledá zdravotní sestru do domova pro seniory, Domova Harmonie na Vsetíně.

Obec Lidečko hledá zaměstnance do nově se vytvářejícího týmu zrekonstruovaného Penzionu Čertovy skály v Lidečku…

že od úterý 9. března 2021 do pátku 12. března 2021 včetně bude otevřena pouze od 6.30 hodin do 13.30 hodin.    

Pan doktor Lukáš Musil oznamuje, že pro složitou a zdlouhavou administrativu bude registrace k očkování pro občany starší 70 let  probíhat písemnou formou. V „Přihlášce k očkování proti COVIDU” si sami zájemci nebo jejich příbuzní vyplní všechny informace nutné k registraci a vyplněnou přihlášku přinesou do ordinace. Přihlášky se budou zpracovávat po pracovní době. Telefonní linky jsou […]

Pálenice ve Valašských Příkazech ukončí sezonu pálení ovocných destilátů dne 15. března 2021. Bližší informace získáte na telefonním čísle 792 423 522.        

že od pondělí 8. března 2021 do středy 10. března 2021 včetně nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Libor Sokola.    

Upozorňujeme občany, že z důvodu provedení nutné opravy bude asi na půl hodiny (od 11.00 hodin do 11.30 hodin)  přerušena dodávky pitné vody z vodovodu Krajčovec.  

Cesty mezi okresy jsou až na výjimky zakázány. Při cestách mimo okres do zaměstnání potřebujete potvrzení zaměstnavatele, pracovní smlouvu nebo zaměstnanecký průkaz. Při cestách mimo okres například k lékaři či na úřady stačí  formulář nebo čestné prohlášení, kde bude uvedeno místo, čas a cíl cesty. Formuláře jsou k vyzvednutí na Obecním úřadě, k vytisknutí na […]

 

Starší příspěvky