Hlášení rozhlasu z 23.1.2024

Drůbežárna Prace bude ve středu 24. ledna 2024 ve 13:15 hod. u obecního úřadu prodávat krmivo pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky. Budou také vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

Zveme Vás na divadelní představení Luskaček, které pořádá Šance, obecně prospěšná společnost při Fakultní nemocnici Olomouc. Divadelní představení se bude konat v sobotu 27. ledna 2024 v 17.00 hodin v sále kulturního domu. Hrají a tančí členové Divadla Pod Věží Štramberk. Vstupné je dobrovolné.

Oznamujeme občanům, že v místní části Pulčín započaly geodetické práce na komplexní pozemkové úpravě, které zaměřují hranice zastavitelného území. Připomínáme, že tito geodeti mají pověření Státního pozemkového úřadu ke vstupu na pozemky a na požádání vlastníka předloží pověření k těmto pracím.

Firma EDEL-nábytek a NÁBYTEK BYTEX HOME pro vás v prodejně nábytku BYTEX – naproti Penny Marketu ve Valašských Kloboukách připravili jedinečnou prodejní akci.  Nabízí vysoce kvalitní pohovky na každodenní spaní dodávané na německý trh za neodolatelné akční ceny.  Ke každé zakoupené pohovce dostane zákazník navíc karton piva jako dárek.