Hlášení rozhlasu z 3.11.2022

Farnost Francova Lhota prosí o pomoc při brigádě – štípání a ukládání dřeva, a to v sobotu 5. listopadu 2022 od 7.00  hodin.

Zveme  Vás na besedu s cestovatelem Markem Císařem z Valašských Klobouk na téma INDIE A BANGLADÉŠ, která se bude konat v úterý 8. listopadu 2022 v 18.00 hodin v místní knihovně. Přijďte si poslechnout nevšední zážitky z cest doplněné poutavými fotografiemi a videii.

Kulturní komise obce Francova Lhota Vás srdečně zve na divadelní představení s názvem „Když kočky nejsou doma“ Jedná se o anglickou komedii o tom, co všechno se může stát, když dvě sestry odjedou na společnou dovolenou a jejich muži zůstanou doma bez dozoru. Můžete se těšit na Lukáše Vaculíka, Romana Štolpu,  Hanu Sršňovou,  Janu Galinovou, Kristýnu Liškovou a Lenku Lavičkovou nebo Jaroslavou Zimovou. Představení se bude konat v sobotu 12. listopadu 2022 od 19.00 hodiny v kulturním domě ve Francově Lhotě. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v kanceláři obecního úřadu za 250 Kč, cena vstupenky zakoupené na místě činí 300 Kč.