Hlášení rozhlasu ze 14.7.2022

Srdečně Vás zveme na Posezení u country, které se bude konat v pátek 15. července od 16.00 hodiny v Kočičině na „Hasičáku“.  K tanci a poslechu bude hrát kapela BEZEVŠEHO, o přestávkách zahraje harmonika. Občerstvení bude zajištěno, můžete se těšit na steaky, langoše, klobásy a jiné dobroty.

 

TJ Sokol Francova Lhota Vás zve na 42. ročník  tradičního fotbalového turnaje O přeborníka Francovy Lhoty, který se bude konat v sobotu 16. července od 13.30 hodin na hřišti.  Vstupné je 50 Kč, pro důchodce 20 Kč, ženy a děti mají vstup zdarma. Občerstvení bude zajištěno, budou připraveny speciality z udírny i makrely. Pro děti bude připravená pěnová párty. Turnaj bude ukončen slavnostním ohňostrojem.  Večer zahraje kapela DEFECT.

 

Dále Vás chceme pozvat na letní kino, které pořádá Farnost Francova Lhota, a to také v sobotu 16. července u Muzea Štěpána Trochty.  Od 20.00 hodin si můžete poslechnout Chvály, začátek promítání filmu Surfařka je naplánován na 20.45 hodin. Občerstvení včetně popcornu je zajištěno. V případě špatného počasí se akce bude konat na faře.