Hlášení rozhlasu z 11.5.2020

Drůbežárna Prace bude v úterý 12. května 2020  ve 14:00 hodin u obecního úřadu prodávat mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krůty, krmivo pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky. Také budou vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.

 

Firma JUKKA bude v úterý 12. května 2020  v čase  od 13.30 – 14.15 hodin u nákupního střediska prodávat stromky k jarní výsadbě, a to:

jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky,   magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné.  Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně.

 

Otevření MŠ Fr. Lhota

Zřizovatel Mateřské školy, obec Francova Lhota, rozhodl o otevření mateřské školy od pondělí, 18. května 2020.

V tento den se v době od 6.30 hodin do 15.00 hodin bude vybírat stravné na zbývající dny v květnu a zároveň na celý červen. Školné bude účtováno pouze za červen. K placení stravného využijte označeného bočního vchodu u kanceláře. Prosíme rodiče o dodržení termínu platby.

 

Co se týká hygienických opatření:
rodiče jsou povinni před vstupem dítěte do třídy podepsat čestné prohlášení o bezinfekčnosti dítěte.
Bude se jednat o uzavřenou skupinu dětí, proto děti, které nenastoupí v pondělí 18. května 2020, nebudou moci být přijaty do konce školního roku.

Děti a pedagogičtí pracovníci roušky v prostorách mateřské školy nosit nemusí.

Podrobný manuál k provozu Mateřské školy bude k dispozici u vchodu.

Bližší informace najdete na webových stránkách mateřské školy.