Hlášení rozhlasu z 31.3.2020

Našel se pes, kříženec vlčáka, černé barvy. Prosíme majitele, aby si psa vyzvedl u pana Aloise Tkadlece, Francova Lhota č.p.10.

 

HROMADNÁ VAKCINACE PSŮ
Vzhledem k nařízeným vládním opatřením se v letošním roce nebude konat hromadná vakcinace psů. V případě zájmu je možné domluvit individuální termín očkování s MVDr. Terezou Ptáčkovou  na telefonním čísle 723 941 625  nebo na emailu prozvirata@gmail.com. V případě ošetřování zvířat u majitelů doma prosíme o dodržení nošení roušek.

 

Drůbežárna Prace bude ve středu 1. dubna  ve 14:00 hodin u kulturního domu prodávat:
mladé kuřice a chovné kohouty, krmivo pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky.  Dále budou vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

 

V pondělí, 6. dubna 2020, bude soukromá firma z Jižní Moravy rozvážet po předchozí telefonické objednávce až do domu tento sortiment:
sadbové brambory, konzumní brambory za 14,90 Kč, český česnek, cibule, vlašské a lískové ořechy, jablka od 19 Kč, hrušky, čerstvý květák, rajčata, okurky, ředkvičky, kedlubny, český med, čerstvá vejce a dále nabízí velký výběr bonbónů a čokolád.  Objednávky  firma přijímá na telefonním čísle 603 873 614.