29
30
31
17.8.2013 8. setkání na rozhledně na Čubově kopci
Kulturní komise obce uspořádala v sobotu 17. srpna další ročník setkání občanů na rozhledně. Až do nočních hodin se zpívalo u kytar. Byla zde pohoda a dokonce byl i teplý večer. Možná mohlo přijít více místních. Tak snad příští rok.
další fotografie

4.8.2013 Řezbářské dny 2013
Letošního ročníku Řezbářských dnů ve Velkých Karlovicích se zúčastnil i místní Jan Brlica ml.

27.7.2013 Amfolkfest
Malý hudební festival na konci světa proběhl v místní části obce Pulčín. Letos mimořádně za pravého letního počasí bez deště.

27.7.2013 35. ročník fotbalového turnaje
Fotbalový turnaj O přeborníka Francovy Lhoty proběhl v sobotu na fotbalovém hřišti.

20.7.2013 Na Pulčinách jarmark byl
Jarmark řemesel se uskutečnil v areálu IC v sobotu 20. července. Řemeslníci zde nabízeli své výrobky, pořadatelky zas chutné občerstvení. Počasí bylo krásné, lidí bylo méně než na minulých ročnících.

14.7.2013 Turistický výlet k pramenům Bečvy
Pochod se uskutečnil v neděli 14. července.

7.7.2013 MČR dorostu SH ČMS v PS v Jablonci n.N.
Radek Chmela z Francovy Lhoty byl první.

27. -30.6.2013 Valašské kumštování
Ve Valašských Kloboukách se pořádal další ročník Valašského kumštování. Mezi řezbáři se představil i náš Jan Brlica ml.

22.6.2013 Žákovský fotbal
Žáci Francovy Lhoty skončili na konci sezóny 2012/2013 na prvním místě v tabulce Jim i jejich trenérům patří naše gratulace.

23.6.2013 2 ročník pohárové soutěže
V neděli se na místním hřišti uskutečnil 2. ročník pohárové soutěže v hasičském sportu. Zúčastnilo se 46 družstev z Moravy a Slovenska. Za Francovu Lhotu závodili muži, muži nad 35 let a ženy. Družstvo mužů skončilo na 4. místě, starší byli na 5. místě a ženy byly desáté.